Dažniausiai užduodami klausimai

Žemiau rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus

Klausimai ir atsakymai apie visas paslaugas

Bendri klausimai
  • Autolizingas galimas fiziniams asmenims;
  • Fizinis asmuo turi būti ne jaunesnis nei 20 metų ir ne vyresnis nei 64 metų amžiaus;
  • Jūsų pilietybė įtakos nedaro, tačiau Jums reikia turėti leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje.

Norėdami gauti automobilio lizingą, užpildykite paraišką Primero svetainėje arba susisiekite telefonu +37066611606. Taip pat paraišką galite užpildyti apsilankydami viename iš mūsų klientų aptarnavimo centrų Vilniuje, Kaune arba pas vieną iš mūsų 300+ partnerių.

Taip, žinoma! Gavę Jūsų sutikimą, mes įvertinsime Jūsų kreditingumą (pajamų ir turimų įsipareigojimų dabartinį statusą bei istoriją) bei pateiksime galutinį atsakymą.

Automobilio įsigijimo procesas

1) Išsirinkite transporto priemonę ir užpildykite Primero autolizingo paraišką www.primero.lt;
2) Sulaukite mūsų pasiūlymo, kurį pateiksime telefonu arba el. paštu;
3) Gavus Primero pasiūlymą, susisiekite Primero klientų aptarnavimo numeriu +37066611606 pasiūlymo detalių aptarimui;
4) Gavus teigiamą atsakymą ir suderinus pasiūlymo detales, atvykite į vieną iš mūsų klientų aptarnavimo skyrių arba pas mūsų partnerį (jeigu išsirinkote jo automobilį) sutarties pasirašymui;
5) Užregistruokite automobilį Primero vardu ir pradėkite juo naudotis!

Norėdami sudaryti lizingo sutartį, visoms sandoryje dalyvaujančioms šalims reikia galiojančio asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, taip pat vairuotojo pažymėjimo, transporto priemonės techninio paso ir banko sąskaitos numerio. Paraiškos teikėjas sutarties pasirašymo momentu turi būti deklaravęs gyvenamąją vietą tiksliu adresu.

KASKO draudimo nereikalaujame.

Pirminis transporto priemonės įvertinimas atliekamas nuotoliniu būdu. Prieš sudarant sutartį atliekama papildoma automobilio apžiūra gyvai klientų aptarnavimo skyriuje arba pas Primero partnerius.

Po lizingo sutarties pasirašymo, transporto priemonės savininkas bus UAB „Primero Finance", o Jūs - valdytojas.

Prieš išvykstant į užsienį, Jūs turėtumėte kreiptis į Primero dėl įgaliojimo išdavimo.

Taip, lizinguojama transporto priemonė privalo turėti galiojančią techninę apžiūrą.

Mokėjimai

Mokėjimai gali būti atliekami naudojantis elektronine bankininkyste, banko pavedimu, sąskaitų apmokėjimo platformoje Sollo arba mokant grynaisiais „Perlo" terminaluose, "Maxima" kasose arba "Lietuvos pašto" skyriuose.
Svarbi informacija mokėjimo atlikimui:
- Lėšų gavėjas: UAB "Primero Finance"
- Gavėjo kodas: 305600347
- Gavėjo sąskaita: NEO Finance, LT293520012288573540
- Mokėtojas: Vardas Pavardė
- Mokėtojo kodas:
- Įmokos suma: XX Eur
- Mokėjimo paskirtis: Jūsų sutarties Nr. XXX

Jeigu už Jus mokės kitas asmuo, mokėjimo paskirtyje yra būtina nurodyti sutartį sudariusio asmens vardą, pavardę ir sutarties numerį.

Laikas, per kurį mokėjimas pasiekia mus, priklauso nuo pasirinkto mokėjimo būdo. Greičiausiai mokėjimas pasieks mus, jei mokėjimą atliksite tame pačiame banke - patvirtinimą gausite per kelias minutes. Jei tai tarpbankinis mokėjimas, pinigus gausime tik kitą darbo dieną, o jei mokėsite „Lietuvos pašto" skyriuose ar „Perlo" terminaluose, informaciją apie atliktą mokėjimą gausime per 2 darbo dienas.
Kai mokėjimas bus gautas ir įskaitytas, Jūs automatiškai gausite patvirtinimą SMS žinute. Papildomai apie atliktą mokėjimą mūsų informuoti nereikia.

Jeigu norite parduoti lizinguojamą transporto priemonę dar nepasibaigus lizingo terminui, turite susisiekti su mumis telefonu +37066611606 arba el. paštu info@primero.lt ir apie tai informuoti. Mes informuosime Jus dėl tolimesnių veiksmų ir padėsime viską suorganizuoti kuo sklandžiau.

Pasibaigus paskolos grąžinimo laikotarpiui arba atsiskaičius anksčiau laiko, Jūs gausite tai patvirtinantį automatinį pranešimą. Susisiekus su mumis telefonu +37066611606 arba el. paštu info@primero.lt pasirinksite, kokiu būdu norėsite gauti transporto priemonės perregistravimui reikalingus dokumentus.

Sutarties galite atsisakyti pasinaudojus viena iš šių galimybių:

  • 2 dienų apsisprendimo laikotarpis. Dviejų kalendorinių dienų laikotarpis, per kurį vartojimo paskolos gavėjas, nenurodydamas priežasties, gali atsisakyti vartojimo paskolos sutarties ir grąžinti paskolos davėjui jam išmokėtą vartojimo kredito sumą, nemokėdamas palūkanų ir jokių kitų mokesčių, išlaidų ar kompensacijų. Apsisprendimo laikotarpis prasideda nuo lėšų pagal sudarytą vartojimo paskolos sutartį išmokėjimo dienos. Norėdami pasinaudoti teise atsisakyti vartojimo paskolos sutarties per apsisprendimo laikotarpį, ne vėliau kaip iki šio laikotarpio pabaigos, prašome pateikti prašymą el. paštu info@primero.lt  bei grąžinti pervestas lėšas iki šio laikotarpio pabaigos.
  • 14 dienų atsisakymo laikotarpis. Paskolos gavėjas, nenurodydamas priežasties, gali atsisakyti sutarties per keturiolika kalendorinių dienų nuo pagrindinėse sąlygose nurodytos sutarties sudarymo dienos, o jei sutartis gaunama vėliau – nuo jos gavimo dienos. Norėdami pasinaudoti teise atsisakyti vartojimo paskolos sutarties per 14 dienų, ne vėliau kaip iki šio laikotarpio pabaigos, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@primero.lt  bei grąžinti pervestas lėšas.

Grąžinant bendrą pasiskolintą sumą anksčiau laiko, palūkanos yra perskaičiuojamos. Mokėtina suma susideda iš suteiktos paskolos likučio, iki grąžinimo dienos paskaičiuotų palūkanų, neišmokėto sutarties sudarymo mokesčio, delspinigių ir kt. Norėdami grąžinti pasiskolintą sumą anksčiau nei sutarties termino pabaiga, pateikite prašymą el. paštu info@primero.lt. Nurodykite savo asmens duomenis, sutarties numerį ir tikslią dieną, kurią pageidaujate grąžinti visą paskolą. Gavę prašymą, per 3 kalendorines dienas Jus informuosime apie mokėtiną išankstinio grąžinimo sumą, kurią turėsite sumokėti ne vėliau kaip iki prašyme nurodytos dienos.

Kuo skubiau susisiekite su mumis telefonu +37064721246 darbo metu pirmadieniais - ketvirtadieniais 8.00-17.00, penktadieniais 8.00-15.45 arba el. paštu skolos@primero.lt, kad kartu galėtume atrasti geriausią sprendimą abiems pusėms.
Informuojame, kad vėluojant atlikti mokėjimą, neapmokėtai sumai taikomas netesybų mokestis.

Apie pasikeitusią kontaktinę informaciją turite kuo skubiau informuoti Primero telefonu +37066611606 arba el. paštu info@primero.lt.

Paslaugų palyginimas

Pažvelkite į lentelę ir raskite visus atsakymus į Jums rūpimus klausimus!

Paskola automobiliui
Paskolos suma
Iki 15 000€
Paslaugos kaina
Paskolos įmoka
Sutarties mokestis
Yra
Sutarties laikotarpis
12 - 84 mėn.
Automobilio grąžinimas
Negalimas
Automobilio draudimas
Neįtrauktas
Paslaugos teikėjas
UAB „Primero Finance“
Prašyti
Automobilių lizingas
Paskolos suma
Iki 20 000€
Paslaugos kaina
Lizingo įmoka
Sutarties mokestis
Yra
Sutarties laikotarpis
12 – 84 mėn.
Automobilio grąžinimas
Negalimas
Automobilio draudimas
Neįtrauktas
Paslaugos teikėjas
UAB „Primero Finance“
Prašyti
sales