Apie Primero:

Mes ❤️️ automobilius! Jie yra svarbi mūsų kasdienio gyvenimo dalis, tad suprantame, kokia atsakinga užduotis yra naujo automobilio įsigijimas. Mes žinome, kad surasti savo svajonių automobilį ne visada taip paprasta, todėl ateiname Jums į pagalbą – Jūsų patikimas automobilių pirkimo partneris Primero! Mes esame įmonės „Eleving Group“, sėkmingai veikiančios jau 14-oje pasaulio šalių, dalis. „Eleving Group“ kuriami finansiniai produktai remiasi inovatyviu požiūriu į finansines technologijas bei pamatiniu siekiu finansinius sprendimus padaryti kuo prieinamesnius ir įgalinti žmones susikurti geresnę gyvenimo kokybę. Lietuvoje veikiame nuo 2012 m. ir per šį laiką tapome vienais patikimiausių savo srities ekspertų. Siūlome automobilių lizingą bei paskolas automobilio įsigyjimui net iki 20 000 eurų, todėl apie naują transporto priemonę svajokite drąsiai!

Kodėl verta rinktis UAB „Primero Finance“?

Patikimi finansiniai sprendimai Jūsų mobilumui❤️
Apie mus | Primero-Drąsa

Drąsa

Vystydami verslą ir nuolat augdami susiduriame su pačiais įvairiausiais iššūkiais. Tačiau iššūkiai yra mūsų varomoji jėga, tad kiekviename žingsnyje juos pasitinkame ryžtingai ir tariame jiems „taip“!

Apie mus | Primero-Energija

Energija

Mus motyvuoja mūsų darbo procesas ir jame iškylantys išbandymai, tačiau  neleidžiame sau pamiršti, jog svarbiausia yra rezultatas. Pasiekti tikslai yra mūsų varomoji jėga, suteikianti energijos augti, tobulėti ir rasti sprendimus, geriausiai atitinkančius mūsų klientų poreikius.

Apie mus | Primero-Ryžtingumas

Ryžtingumas

Prisiimame visą atsakomybę už savo veiksmus ir sprendimus, taip pat skatiname ir kitus daryti tą patį.  Mūsų ryžtingumas leidžia mums aktyviai veikti, o ne pasyviai reaguoti. Todėl, nepriklausomai nuo situacijos, visada gebame priimti reikiamus sprendimus. 

Apie mus | Primero-Meilė

Meilė

Mūsų veikla grindžiama meile mūsų atliekamam darbui ir klientams, kuriuos aptarnaujame! Kuriame galimybes, suteikiančias mobilumą, nes suprantame ne tik norą turėti mylimą automobilį, bet ir kiek daug naujų galimybių ir laisvės jis gali suteikti!

Mūsų komanda

Susipažinkime!

Laurynas Dzindzelėta
Laurynas Dzindzelėta

Direktorius

Edita Zacharovaitė
Edita Zacharovaitė

Operacijų vadovė

Laura Pivorienė
Laura Pivorienė

Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė

Rasa Zigmantienė
Rasa Zigmantienė

Skolų išieškojimo skyriaus vadovė

Indra Kalvionytė
Indra Kalvionytė

Teisės vadovė

Ieva Pečiukonytė
Ieva Pečiukonytė

Rizikos ir skolinimo procesų vadovė

Aušra Daveckaitė
Aušra Daveckaitė

Automobilių aikštelės vadovė

Linas Grigalevičius
Linas Grigalevičius

Prevencijos vadovas

Sužinok daugiau apie mūsų komandą ir prisijunk prie mūsų!

Žiūrėti atviras pozicijas

Mūsų partneriai

Siekdami suteikti savo klientams galimybę saugiai įsigyti patikimus automobilius, bendradarbiaujame su plačiu partnerių tinklu.

Jei esate transporto priemonių pardavėjas, tapimas UAB „Primero Finance“ partneriu leis Jūsų klientams gauti patikimą finansinį produktą, o Jums suteiksime įvairias privilegijas!

Tapkite mūsų partneriu

TrustLine

Mums rūpi sąžiningumas, atitiktis ir etika, ir manome, kad dalis pasitikėjimo kultūros kūrimo yra mokymasis kalbėti, kai kažkas ne taip, kad galėtume išspręsti iškilusį klausimą.

„TrustLine“ yra UAB „Primero Finance“ patronuojančios įmonės „Eleving Group“ pranešimų apie pažeidimus sistema, kurioje Primero darbuotojai ir išorės suinteresuotosios šalys gali saugiai ir konfidencialiai pranešti apie įtariamą, patirtą ar pastebėtą netinkamą elgesį. „TrustLine“ sukurta ir eksploatuojama taip, kad būtų užtikrintas informacijos išsamumas, vientisumas ir konfidencialumas bei neleidžiama prie jos patekti neįgaliotiems asmenims.

Kada pranešti apie netinkamą elgesį per TrustLine?

Raginame pranešti apie bet kokį nusižengimą, susijusį su:

  • UAB „Primero Finance“ ar įmonės atstovaujančių trečiųjų šalių verslo etikos ir standartų pažeidimu;
  • UAB „Primero Finance“ politikos ir vertybių, susijusių su valdymo praktika, verslo elgesiu ar elgesiu, pažeidimu;
  • Susirūpinimu dėl abejotinos apskaitos, vidaus kontrolės, audito ir finansinių ataskaitų teikimo arba tyčinių veiksmų siekiant neteisėtai gauti neteisėtos naudos, pvz., pinigų, turto ar paslaugų;
  • Susirūpinimu dėl UAB „Primero Finance“ dalyvavimo žmogaus teisių pažeidimuose, taip pat verslo ar elgesio pažeidžiant žmogaus teises;
  • Reikšmingais pažeidimais, susijusiais su informacijos saugumo neatitikimais.

Nereikia turėti visų detalių arba būti tikram, kad kažkas negerai, kad kiltų susirūpinimas dėl sąžiningumo. Galite pasitikėti, kad į Jūsų pranešimus reaguosime rimtai, teisingai ir greitai bei imsimės veiksmų, jei ką nors reikės taisyti. Jei pasirinksite, pranešimas gali būti visiškai anoniminis.
Atminkite, kad „TrustLine“ neturėtų būti naudojamas teikti klientų skundus. Norėdami pranešti apie juos, naudokite klientų aptarnavimo kontaktus.

Anonimiškumas bei atsakomybė

„Eleving Group“ netoleruoja diskriminacijos prieš asmenis, kurie geranoriškai pateikia pranešimą arba dalyvauja tyrime. Todėl naudojame veiksmingus, konfidencialius ir saugius pranešimų teikimo kanalus ir užtikriname, kad pranešėjai būtų veiksmingai nuo to apsaugoti. Jei manote, kad dėl pranešimo ar dalyvavimo tyrime Jūs buvote diskriminuojami, nedelsdami praneškite mums per „TrustLine“. Visos tokios ataskaitos bus tiriamos konfidencialiai. Susipažinkite su „Eleving Group“ informavimo apie pažeidimus politika: Eleving Group’s Whistleblowing policy.

Praneškite apie netinkamą elgesį per TrustLine