Apie Primero:

Mes ❤️️ automobilius! Jie yra svarbi mūsų kasdienio gyvenimo dalis, tad suprantame, kokia atsakinga užduotis yra naujo automobilio įsigijimas. Mes žinome, kad surasti savo svajonių automobilį ne visada taip paprasta, todėl ateiname Jums į pagalbą – Jūsų patikimas automobilių pirkimo partneris Primero! Mes esame įmonės „Eleving Group“, sėkmingai veikiančios jau 14-oje pasaulio šalių, dalis. „Eleving Group“ kuriami finansiniai produktai remiasi inovatyviu požiūriu į finansines technologijas bei pamatiniu siekiu finansinius sprendimus padaryti kuo prieinamesnius ir įgalinti žmones susikurti geresnę gyvenimo kokybę. Lietuvoje veikiame nuo 2012 m. ir per šį laiką tapome vienais patikimiausių savo srities ekspertų. Siūlome automobilių lizingą bei paskolas automobilio įsigyjimui net iki 20 000 eurų, todėl apie naują transporto priemonę svajokite drąsiai!

Kodėl verta rinktis UAB „Primero Finance“?

Patikimi finansiniai sprendimai Jūsų mobilumui❤️
Apie mus | Primero-Drąsa

Drąsa

Vystydami verslą ir nuolat augdami susiduriame su pačiais įvairiausiais iššūkiais. Tačiau iššūkiai yra mūsų varomoji jėga, tad kiekviename žingsnyje juos pasitinkame ryžtingai ir tariame jiems „taip“!

Apie mus | Primero-Energija

Energija

Mus motyvuoja mūsų darbo procesas ir jame iškylantys išbandymai, tačiau  neleidžiame sau pamiršti, jog svarbiausia yra rezultatas. Pasiekti tikslai yra mūsų varomoji jėga, suteikianti energijos augti, tobulėti ir rasti sprendimus, geriausiai atitinkančius mūsų klientų poreikius.

Apie mus | Primero-Ryžtingumas

Ryžtingumas

Prisiimame visą atsakomybę už savo veiksmus ir sprendimus, taip pat skatiname ir kitus daryti tą patį.  Mūsų ryžtingumas leidžia mums aktyviai veikti, o ne pasyviai reaguoti. Todėl, nepriklausomai nuo situacijos, visada gebame priimti reikiamus sprendimus. 

Apie mus | Primero-Meilė

Meilė

Mūsų veikla grindžiama meile mūsų atliekamam darbui ir klientams, kuriuos aptarnaujame! Kuriame galimybes, suteikiančias mobilumą, nes suprantame ne tik norą turėti mylimą automobilį, bet ir kiek daug naujų galimybių ir laisvės jis gali suteikti!

sales